Галоўная / Улада / Сельскія выканаўчыя камітэты. Сельскія саветы дэпутатаў

Сельскія выканаўчыя камітэты. Сельскія саветы дэпутатаў

На тэрыторыі Лепельскага раёна ўтворана 9 адміністрацыйна-тэрытарыяльных адзінак (сельсаветаў: Баброўскі, Бароўскі, Валасовіцкі, Горскі, Дамжэрыцкi, Каменскі, Лепельскі, Слабадскi, Стайскi), у межах якіх у парадку, устаноўленым заканадаўствам, створаны і дзейнічаюць мясцовыя Саветы дэпутатаў і выканаўчыя і распарадчыя органы.

Назва сельсавета,
сельскага Савета дэпутатаў,
сельскага выканаўчага камітэта,
электронны адрас

Прозвішча, імя, імя па бацьку старшыні,
тэлефон

Баброўскі
e-mail: Bobrselsd@yandex.ru

Ярыга Тамара Іванаўна
тэл. 8 (02132) 3-47-73

Бароўскі
e-mail: Borselsd@yandex.ru

Кляшторны Валерый Віктаравіч
тэл. 8 (02132) 61428

Валасовіцкі
e-mail: Volosovselsd@yandex.ru

Ізмайловіч Любоў Іванаўна
тэл. 8 (02132) 61199

Горскі
e-mail: Gorselsd@yandex.ru

Бадзяй Васіль Аляксандравіч
тэл. 8 (02132) 66042

Дамжэрыцкi
e-mail: Domzhselsd@yandex.ru

Рамановіч Таццяна Агееўна
тэл. 8 (02132) 37889

Каменскі
e-mail: Kamselsd@yandex.ru

Сініцын Мікалай Мікалаевіч
тэл. 8 (0132) 69962

Лепельскі
e-mail: Lepselsd@yandex.ru

Шапка Васіль Іванавіч
тэл. 8 (02132) 32290

Слабадскi
e-mail: Slobselsd@yandex.ru

Садоўскі Валерый Іванавіч
тэл. 8 (02132) 34186

Стайскi
e-mail: Staiselsd@yandex.ru

Залатуха Анатоль Леанідавіч
тэл. 8(02132) 32542


Кампетэнцыя выканкамаў пярвічнага ўзроўню

Кампетэнцыя саветаў пярвічнага ўзроўню

Адміністрацыйныя працэдуры, якія ажыццяўляюцца сельскімі выканаўчымі камітэтамі па заявах грамадзян

Спіс сельскіх населеных пунктаў Лепельскага раёна

Спіс старэйшын сельскіх населеных пунктаў Лепельскага раёна